Titulinis Be kategorijos Registracija

Registracija

Registracija

    • Pasirinkite vairavimo mokyklą UAB „Vilkaviškio autoklubas“ ir užsiregistruokite į Jums tinkančią mokymosi grupę (jeigu Jums jau 18 metų arba liko keletas mėnesių iki 18 metų).Tai galite padaryti telefonu, el. paštu arba atvykus tiesiai į mokyklą.
    • su savimi būtina atsinešti šiuos dokumentus: asmens tapatybę liudijantį dokumentą (LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę), vieną spalvotą nuotrauką (3×4 cm), vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 083-1/a) ir pirmąjį piniginį įnašą (avansą) už vairavimo kursus ( bent 100 €).
    • sutartu laiku pradedate lankyti teorijos mokymo paskaitas su Jūsų pasirinkta grupe. Teorijos kursas truks apie 6-7 savaites, t.y. mažiausiai 40 mokymo valandų. Teorijos kursų metu taip pat išklausysite pirmosios medicininės pagalbos kursą.
    • besimokydami teorijos, pradedate mokytis praktinio vairavimo (iš anksto suderintu grafiku Jums patogiu laiku). Vairavimo praktikos kurso trukmė – 30 mokymo valandų.
  • baigę kursus mūsų mokykloje laikysite mokyklinius teorijos ir vairavimo praktikos egzaminus. Išlaikiusiems bus išduoti mokymo kurso baigimo liudijimai ir Jūs galėsite laikyti teorijos ir vairavimo egzaminus valstybinėje įmonėje „REGITRA“ (www.regitra.lt).

Jei turite klausimų skambinkite darbo valandomis tel. 8-614-45668, 8-685-00436, 8-342-20776 ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Grupės mokymo pradžia – 2019-02-26.
Teorijos mokymo paskaitos vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 16.00.